Araç Kiralama Kıbrıs

Kıbrıs Yunancası Kipriaki Dimokratia’dır. Akdeniz’in Sicilya ve Sardinya adalarından sonra üçüncü büyük adası ve Türkiye ile arasında 65, Suriye ile 112, Mısır ile 418, Yunanistan ile 965 km mesafesi bulunmaktadır.

Araç Kiralama Kıbrıs

Araç Kiralama Kıbrıs

Araç kiralama Kıbrıs ve tarihi, turistik bölgelerinde toplu taşıma sıkıntısından ve ticari taksilerin ücretlerinin fazla olmasından dolayı çok talep görmektedir. Kıbrıs Araç Kiralama hizmetinden Girne Araç Kiralama, Lefkoşa Araç Kiralama, Ercan Havalimanı Rent a Car, şoförlü ve lüks araç kiralama olarak istediğiniz bölgelerde ve şehirlerde teslimat ücreti olmadan faydalanabilirsiniz. Şoförlü araç kiralama hizmetimizden yararlanmak için lütfen Nice Day Kıbrıs Rent a Car müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Araç Kiralama Kıbrıs firmamızda bütün araçlarımız bezinlidir. Türkiye Cumhuriyeti sürüş ehliyeti olan ve en az 25 yaşında olan her misafirimiz araç kiralama Kıbrıs hizmetimizden faydalanabilir. Kuzey Kıbrıs Trafik Cezaları nı sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Kıbrıs’ta mesai saatleri sonrasında toplu taşıma araçları ile seyahat etmek zordur. Kuzey Kıbrıs’ta güzel bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz, tatillerinin hepsini otelde geçirmek yerine tarihi, turistik yerleri gezmek isteyen, Kıbrıs Gece Hayatını ve Kıbrıs Mutfağı merak eden misafirlerimiz Kuzey Kıbrıs Araç Kiralama firmamızdan kiraladıkları araçları ile buraları ekonomik ve hoş vakitler geçirerek gezebilirler.

Kuzey Kıbrıs’a 1 veya 2 günlük tatil, iş, ziyaret amaçlı gelen misafirlerimiz için kış sezonunda Kıbrıs günlük araç kiralama hizmeti almak isteyen misafirlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetimizde Ercan Havaalanı araç teslim ve iade alım ücreti, KDV ve Muafiyetli Kasko ücretleri dâhildir.

Kıbrıs Oto Kiralama firmamızın araçlarımızın özelliği otomatik vites olmalarıdır. Manuel vites araç kullanmak istemeyen misafirlerimiz bu hizmetimizden faydalanabilirler. Sürüş güvenliğini ve rahatlığını sağlamak amacı ile misafirlerimiz tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Araç Kiralama Kıbrıs firmamızda ki araçlarımızın hepsi son model ve marka araçlardır. Kıbrıs Rent a Car firmamızdan kiralanan araçlarımızda misafirlerimize kilometre sınırlaması yoktur.

Nice Day Araç Kiralama Kıbrıs firmaları arasında kalitesi, güvenliği, müşteri memnuniyeti ile ilk sıralarda gelmektedir. En önemli özelliklerinden biriside internet aracılığı ile rezervasyon talebi yapılabilmesidir. Kıbrıs Kiralık Oto firmamız KKTC’de en uygun araç kiralama imkanı sağlamaktadır. Bu seçeneklere ek olarak Ercan Havalimanı Rent a Car hizmeti de bulunmaktadır. Araçlarınızı Ercan havaalanında teslim alıp tekrar iade edebilirsiniz. Hemde ücretsiz olarak.

Nice Day Kıbrıs Rent a Car firmamızı seçtiğiniz için teşekkürler… Araç Kiralama Kıbrıs için her zaman gereklidir.