Ercan Havaalanı Rent a Car

Nice Day Kıbrıs Rent a Car firmamız siz misafirlerimize Kuzey Kıbrıs’a geldiğinizde ulaşımınızı kolaylaştırmak, ziyaretlerinizi zamanında yapmak, tarihi ve turistik bölgeleri rahat, konforlu, güvenli gezmeniz için ücretsiz olarak Ercan Havaalanı Rent a Car hizmetini sizlere sunmaktadır.

Ercan Airpot Car hire

Ercan Havaalanı Rent a Car

Ercan Havaalanı Rent a Car, Kıbrıs Araç Kiralama ve Kıbrıs Kiralık Araç sektöründe son model ve marka araçları ile lider konumunu siz misafirlerimiz sayesinde sürdürmektedir. Kıbrıs Rent a Car firmamız her zaman müşteri memnuniyetinin ilk başta geldiğini benimseyerek hareket etmektedir. Kuzey Kıbrıs Araç Kiralama firmamız her misafirimizin tatillerinden ve seçmiş oldukları araçlarından memnun kalmasını istediği için durmadan çalışmaktadır.

Nice Day Kıbrıs Rent a Car firmamızın web sayfasından ya da telefonla yapılan rezervasyonlarda alınan uçak iniş günü ve saatinizde, ekip arkadaşlarımız sizleri Ercan Havaalanında karşılayıp, Kıbrıs Kiralık Araç otoparkımızda seçmiş olduğunuz aracınızı sizlere Kıbrıs araç kiralama kontratınızı doldurttuktan sonra teslim etmektedir. Ercan Havaalanı Rent a Car ekip arkadaşlarımız sizlere trafik, Kuzey Kıbrıs trafik cezaları, sol şeritten araç sürme, çemberlerde kontrollü geçiş hakkında bilgi vereceklerdir. Araçlarımızda siz misafirlerimiz için ücretsiz Kıbrıs haritası bulunmaktadır. Kuzey Kıbrıs, tarihi ve turistlik yerler, Kıbrıs gece hayatı ve aklınıza takılan sormak istediğiniz sorularınızı sizleri karşılayan ekip arkadaşlarımıza ya da size verilen irtibat numaralarını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’den ilk defa ya da daha önce Kuzey Kıbrıs’a gelen misafirlerimize birkaç hatırlatma yapmak gerekirse; kuzey Kıbrıs’ta trafik sol şeritten seyir etmektedir. Ercan Hava Alanı Araç Kiralama hizmetimizden yararlanabilmek için en az 25 yaşını doldurmuş olmak gerekir. Kuzey Kıbrıs’ta her bölgede belirli yerlerde sabit hız radarları bulunmaktadır. Trafik levhalarında bulunan hız limitlerinin aşılmaması gerekmektedir. Kuzey Kıbrıs trafik cezalarını sitemizden inceleyebilirsiniz. 18 yaşından küçük bireyleri anne babadan herhangi biri tek başına beraberinizde getirirken, Türkiye’de kalan kişiden muvafakat name alınması gerektiğini unutmayınız.

Nice Day Kıbrıs Ercan Havaalanı Rent a Car firmamızın web sitemiz üzerinden Kıbrıs Araç Kiralama, Kıbrıs mutfağı, Kuzey Kıbrıs Vize bilgileri, Kuzey Kıbrıs’a ulaşım, Kıbrıs gece hayatı ve daha birçok konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.