Ercan Havalimanı Kiralık Araç

Ercan Havalimanı Kiralık Araç

Ercan Havalimanı Kiralık Araç

Ercan Havalimanı Kiralık Araç

Ercan Havalimanı Kiralık Araç firmamız, tatillerinde, iş gezilerinde, Kıbrıs ziyaretlerinde özel ve Şöförlü Araç Kiralama hizmeti almak isteyen misafirlerimize ekonomik, lüks, aile geniş araç seçenekleri ile Kuzey Kıbrıs Rent a Car olarak hizmet vermektedir. Aileniz ile keyifli bir tatil istiyorsanız Ercan Havalimanı Kiralık Araç firmamızla görüşün.

Kuzey Kıbrıs’a gelen misafirlerimiz Kıbrıs Rent a Car hizmeti alarak Ercan Havalimanı Kiralık Araç hizmeti istiyorlarsa Türkiye Cumhuriyeti ehliyeti ile KKTC Rent a Car firmamızdan araç kiralayabilir ve kullanabilirler. Bunun için sadece 25 yaşından büyük ve sürüş ehliyetinizin yanınızda bulunması gerekiyor. Kiralanan araçlar hiçbir ücret talep etmeden ikinci şoför ismini de ekleme hizmetini vermekteyiz.

Ercan Havalimanına gelecek misafirlerimize Ercan Havalimanı Kiralık Araç hizmetimiz bulunmaktadır. Kuzey Kıbrıs’a gelecekleri gün uçak iniş saatlerinde KKTC Rent a Car olarak kendilerini çıkış kapısında karşılıyoruz. Otoparkımızda adamız hakkında soruları varsa cevaplıyoruz, kendilerine sol şeritte araç kullanma, kuzey Kıbrıs trafik cezaları hakkında hatırlatmalar da bulunduktan sonra seçmiş oldukları araçlarını teslim ediyoruz.

Girne bölgesini ziyaret gelen ve otellerde kalacak misafirlerimiz için Girne Rent a Car hizmetimiz bulunmaktadır. Ercan Havaalanı Kiralık Araç hizmeti alamadım diye üzülmenize gerek yok. Bir telefon ya da KKTC Rent a Car web sitemizden yaptığınız rezervasyonlarda Kıbrıs Rent a Car Girne hizmetini almak istediğiniz belirtirseniz araçlarınızı istediğiniz otele istediğiniz saatte hiçbir ücret talep etmeden teslimatını ve yine aynı şekilde geri iade alıyoruz. Kıbrıs Transfer firmamızla irtibatta olup istediğiniz araç ile karşılanmanızı sağlayabilirsiniz.

Lefkoşa bölgesine gelen misafirlerimiz ister Ercan Havaalanı Kiralık Araç isterlerse Lefkoşa Rent a Car hizmetimizden faydalanarak araçlarını Lefkoşa’da istedikleri otel ya da bölgeye ücretsiz olarak götürüp tekrar geri alıyoruz. Bu hizmetimiz için detaylı bilgiyi KKTC Rent a Car müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Ercan Havalimanı Kiralık Araç firmamızdan kiralanan araçlar kullanırken dikkat edilmesi gereken hususların başında trafikte sol şeritte araç kullanmanız gerektiği ve sabit kameralı hız radarlarıdır. Şehirlerarası yolların çoğu çift şeritlidir. Bu araç kullanmanızı kolaylaştırmaktadır. Fakat sabit radarlar önemlidir. Bölgeler arası seyir ederken hız tabelalarında gitmeniz gerek hız limiti gösterilmektedir. Bu hız limitine uymadığınız takdirde sabit kameralar fotoğraflı olarak hızınızı görüntüleyip ceza olarak sizlere gönderilecektir. Adadan çıkmış olsanız bile tekrar giriş yaparken polis memurları tarafından sizlere verilecektir. Kuzey Kıbrıs Trafik Cezaları konumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ercan Havalimanı Kiralık Araç sayfamıza http://kktcarackiralama.net adresinden ulaşabilirsiniz.