Ercan Havalimanı Rent a Car

Ercan Havalimanı Kuzey Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’ya 23, turizm şehri Girne’ye 36, tarihi ile ünlü Gazi Magosa Şehrine 29 kilometre uzaklıkta olan KKTC’nin tek havalimanıdır. Misafirlerimiz Ercan Havalimanı Kiralık Araba hizmetimizden, zaman kaybetmemeleri, tatillerine hemen başlamaları, toplu taşıma araçlarında zaman geçirmemeleri için hazırlanmıştır.

Ercan Havalimanı Rent a Car

Ercan Havalimanı Rent a Car firmamız Kuzey Kıbrıs’a gelen misafirlerimizin Kıbrıs araç kiralama hizmeti ve Kıbrıs Transfer alabilmeleri için Ercan Havalimanı Rent a Car hizmetini sunmaktadır. Ercan Havalimanı Rent a Car hizmetimizden yararlanabilmek için internet sayfamızda online rezervasyon bölümünden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimizden rezervasyon yaptırırken Ercan Havalimanı Araç Kiralama hizmetini alacağınızı belirtmektir.

Ercan Havaalanı Rent a Car misafirlerimize Kuzey Kıbrıs’ta en iyi hizmeti sunmak için %100 müşteri memnuniyetini benimsemiş ve daha iyi olması için her gün çalışmaktadır. Ercan Havaalanı Rent a Car firmamızın araçlarının hepsi klimalı, isteğe göre otomatik – manuel seçim, son model ve markadır. Ercan Havalimanı Kiralık Araç firmamız sadece Ercan’da değil Girne Rent a Car, Lefkoşa Rent a Car, Kıbrıs Rent a Car, Kıbrıs Lüks Araç Kiralama, Şöförlü Araç Kiralama, Kıbrıs Otobüs Kiralama ve Kıbrıs Taksi olarak ta hizmet vermektedir.

 Girne bölgesine gelen misafirlerimiz Kıbrıs Girne Rent a Car müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip araçlarını istedikleri yere ve otellere hiçbir ücret ödemeden talep edebilirler. Lefkoşa’ya gelecek olan Misafirlerimiz Lefkoşa Araç Kiralama hizmetimizden yine aynı şekilde irtibata geçerek Lefkoşa’da istedikleri bölgeden teslim alabilirler.

Kuzey Kıbrıs’a iş, tatil, ziyaret amaçlı gelen misafirlerimiz KKTC’de toplu taşıma araçlarında sıkıntı çekmemesi için Ercan Havalimanı Rent a Car olarak kendilerine Kuzey Kıbrıs Araç Kiralama hizmeti almalarını tavsiye ederiz. Kıbrıs’ta toplu taşıma araçları günün belli saatinden sonra hizmet vermemektedir. Gün içerisinde ise belli saatlerde hizmettedir. Kıbrıs adamız tarihi ve turistik yerleri ile zengin olduğu için bu yerleri otobüsler ile gezmeniz çok zordur. Ticari taksi fiyatları da üç günlük kira bedeli olan araçlarımıza eşittir. Ercan Havaalanından her hangi bir bölgeye ya toplu taşıma yada ticari taksi ile gidebileceğinizden sizlere en ekonomik yol olan Ercan Havaalanı Araç Kiralama hizmetini öneririz.

Ercan Havalimanı Rent a Car firmamız tatilinizin iyi geçmesini diler…