Girne Rent a Car

Girne rent a car Kuzey Kıbrıs’ta öden gelen araç firmalarındandır. Kıbrıs’a gelen misafirlerimizin istedikleri tarzda araç kiralamasını sağlamaktadır. Nice Day Girne Rent a Car firmamızdan kiralanan araçlara kilometre sınırlaması yoktur. Araçlar kiralandıktan sonra kaç gün kiralama yapıldıysa doyasıya gezerek tadını çıkarabilirsiniz.

Girne Rent a Car

Nice Day Kıbrıs Rent a Car firmamız en son model araçlardan oluşan bir kadroya sahiptir. Tatil, iş, ziyaret amaçlı Kuzey Kıbrıs’a gelen ve araç kiralamaya ihtiyaç duyan misafirlerimize son model ekonomik, geniş, lüks kiralık araç seçenekleri sunmaktadır. Nice Day Girne rent a Car araç kiralama şatlarına uyan her misafirimiz hem kendi için hemde Kuzey Kıbrıs’a gelecek misafirleri için  oto kiralama işlemini rahatlıkla yapabilmektedir.

Girne de Araç Kiralamanın avantajları

Kıbrıs’a gelen her misafirimiz sürekli otellerde zamanlarını geçirmek istemezler. Girne Kuzey Kıbrıs’ın en gözde turistik ve tarihi bölgesidir. Bu yerler oldukça geniş bir alanda bulunduklarından, Kıbrıs’ta da toplu taşıma az ve saatleri tatile gelen misafirlerimize uymadığından, Girne Rent a Car firmamızdan araç kiralama hizmeti alındığı zaman tarihi ve turistik yerleri ekonomik olarak gezebilirler. Ekonomik olmasının yanında zamandan da tasarruf edilmiş ve rahat bir şekilde gezilmiş olur.

Nice Day Girne Rent a Car misafirlerimize son model ve marka araçları sorunsuz bir şekilde istedikleri yerde ve zamanda hemde ek bir ücret talep etmeden teslim etmektedir. Ercan Havaalanı Araç Kiralama hizmeti almak isteyen misafirlerimiz rezervasyonları ekip arkadaşlarımız tarafında alınırken yada web sitemizden online rezervasyon yaparken uçak geliş ve iniş saatini belirttikleri zaman, Nice Day Kıbrıs Rent a Car firmamız bünyesinde ki ekip arkadaşlarımız kendilerini havaalanında karşılayıp istedikleri araçları teslim edeceklerdir.

Siz misafirlerimiz araç kiralama yaparken ya da kiraladığınız araçlarınızda bir sıkıntı çekmek istemiyorsanız, bizde Nice Day Kıbrıs Rent a Car olarak siz misafirlerimize mahcup olmamak için, sizlerin güveni için araç kiralama sözleşmemizde ki şartlarımıza uygun hareket etmek zorundayız. Bu sebepten dolayı araç ve kiralayacak misafirimiz hakkında ki maddelerimizin iyi bir şekilde okunması ve istenilen şartlara sahip olunması gerekmektedir.