Güvenilir olmak zordur, Güvenilir kalabilmek cok daha zor…

Kuzey Kıbrıs’ta müşterilerimize en iyi araç kiralama hizmetini vermek Nice Day Kıbrıs Rent a Car firmamızın temel amacıdır. Kıbrıs rent a car firmaları arasında araç kiralamada en rahat, güvenilir ve profesyonel  hizmet vermeyi amaçlayan Nice Day Rent a Car Kıbrıs, Ercan Havalimanı Rent a Car ve Lüks Araç Kiralama da Kıbrıs’ta ön plandadır.

kktc araç kiralama

Kıbrıs Araç Kiralama, güvenilir olmak zordur…güvenilir kalabilmek çok daha zor, ilkesini yol tutarak, siz müşterilerimizin hem araç kiralama da kolaylık hemde bütçenizden tasarruf etmenizi sağlayacak yollar aramaktadır. Nice Day KKTC Rent a Car da düşünmeniz gereken sadece kaliteli, konforlu ve ucuz kiraladığınız aracınızın keyfini çıkarmak. Nice Day Kıbrıs Girne Rent a Car firmamızın filosunda bulunan ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araç çeşitlilikleri ile Kuzey Kıbrıs’ın her köşesinde araç kiralama ihtiyacına hızlı ve en uygun fiyatlar ile cevap vermektedir.

Girne merkezli en uygun fiyat ve en iyi hizmet anlayışını benimsemektedir. Nice Day Kıbrıs Rent a Car firmamız siz değerli müşterilerimize iş veya tatil amaçlı Kuzey Kıbrıs’a geldiğinizde beklentilerinizi en iyi şekilde gerçekleştirmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt seçenekleri, no-smoking seçeneklerine uygun esnek bir Rent a Car filosu ile hizmet vermektedir. Filosunun genişliği, yeniliği, kalitesi, güvenilirliği ve güler yüzlü çalışanları ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile.

Nice Day Kıbrıs Kiralık Oto Hedefimiz; Kıbrıs’ta Araç kiralama konusunda lider, çalışanların rahat ve keyif alarak çalışabildikleri, en iyi fiyatlar, en yeni araçlar ve en iyi müşteri portföyü ile Kıbrıs Rent a Car sektöründe kalıcı, güvenilir, istikrarlı ve aile olma bilincinin oluşturduğu kurumsallaşmış bir şirket olmaktır.

Nice Day KKTC Rent a Car Vizyonumuz; Kuzey Kıbrıs’ta güvenilir, güçlü, saygın, lider bir şirket olmaktır.

Nice Day Kıbrıs Oto Kiralama Misyonumuz; Kıbrıs Rent a Car, Kıbrıs Kiralık Araç sektöründe müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak en yüksek verimi sağlayan bir şirket olmaktır.