Kıbrıs Kiralık Oto

Kıbrıs Kiralık Oto Kıbrıs’ta çok yaygındır. Araç Kiralama Kıbrıs firmamız siz misafirlerimiz için en son model ve marka araçları temin etmektedir. Her bütçeye göre oto kiralama yapabilirsiniz. Ekonomik sınıf, Geniş (aile) sınıfı, Lüks sınıf araçlarımızı Kıbrıs Oto Kiralama firmamızdan rezervasyon yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken http://kktcarackiralama.net sitemizden bizlere ulaşmaktır.

kuzey kıbrıs kiralık oto

Kıbrıs Kiralık Oto

Kıbrıs genelinde araçlarınızı nereden almak istediğinizi siz karar verebilirsiniz. Rezervasyon formumuzda kiralama bölgesini belirtirseniz (Girne Oto Kiralama- Lefkoşa Oto Kiralama- Ercan Havaalanı Oto Kiralama ve Otellere), ücretsiz olarak 7/24 araçlarınızı teslim edip istediğiniz yerden geri alabiliriz. Girne’de ve Ercan Havalimanı Oto Kiralama ofislerimiz bulunmaktadır.

Nice Day Kıbrıs Oto Kiralama firmamız siz misafirlerimiz için en uygun araçlar ve fiyatlar ile size en iyi tatilinizi geçirmeniz için çalışmaktadır. Ekip arkadaşlarımız Kıbrıs Oto Kiralama firmasından alacağınız araçları teslim etmeden önce her türlü bakım ve temizliğini yapmaktadır. Ercan Havaalanından araçlarını almak isteyen misafirlerimizi havaalanında hiçbir ücret talep etmeden karşılıyoruz, Kıbrıs Kiralık Oto parkımızda kontrat işlerimizi hallettikten sonra aracınızı sizlere teslim ediyoruz.

Kıbrıs Kiralık Oto firmamızdan araç kiralama hizmeti almak isteyen misafirlerimizin geçerli bir sürüş ehliyeti, kimlik veya pasaportu yanında olması, 25 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Kıbrıs Kiralık Oto firmamızdan kiralanan araçları sadece aracı kiralayan, kontratta adı yazan kişi sürebilmektedir. Bu yüzden aracı ikinci bir sürücü kullanacak ise lütfen bunu Nice Day Kıbrıs Kiralık Oto firmamızda ki ekip arkadaşlarımıza belirtiniz ve kontrata ikinci sürücünün ismini de yazdırınız.

Kıbrıs Araç Kiralama firmamızın hedefi sizlere Kuzey Kıbrıs’ta en hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde sunmaktır. Nice Day Kıbrıs Rent a Car KKTC Oto Kiralama hizmetlerimiz, ücretsiz çocuk koltuğu, ödemelerinizi ister kredi kartı ister nakit yapma imkanı, istek üzerine şoförlü araç kiralama hizmeti, Ercan Hava Limanında özel park alanı, 7 gün 24 saat yol yardımı, ücretsiz Kıbrıs haritası, her aracımızın kaskolu olması ve fiyatlarımıza KDV dahil olması, web sitemizde Online Rezervasyon yaparak kısa bir sürede kiralama işleminizi gerçekleştirme siz misafirlerimize şimdilik sunduğumuz ve geliştirmeye çalıştığımız en kullanışlı hizmetlerimizdir.

Kıbrıs Oto Kiralama firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkürler…

Nice Day Kıbrıs Kiralık Oto firmamız Kuzey Kıbrıs‘ta Girne Araç Kiralama , Lefkoşa Oto Kiralama , KKTC Araç Kiralama , KKTC Rent a Car ve Ercan Havaalanı Oto Kiralama hizmetleri vermektedir.