Kıbrıs Otobüs Kiralama

Kıbrıs Otobüs Kiralama hizmetimiz adaya Kongre Turizmi, Organizasyon aramçlı gelen misaflerimizin en çok istedikleri hizmetlerimizden birisidir.

Kıbrıs Otobüs -Minibüs KiralamaTransfer AraçlarımızRezervasyon

Kıbrıs Otobüs Kiralama

Kıbrıs Otobüs Kiralama Ercan Havaalanından Kuzey Kıbrıs’ın her bölgesine hizmet veren Kıbrıs Transfer firmamız tarafından yapılmaktadır. Kıbrıs Otobüs Kiralama fiyatı almak isteyen misafirlerimiz bizlere aşağıdaki formu doldurarak rezervasyon yapabilirler. Kıbrıs Transfer ile KKTC adamızın Magosa’ya, İskele’ye, Karpaz’a, Girne bölgesi otellerine, Güzelyurt’a, üniversitelere ve daha bir çok yere gidebilirsiniz. Araçlarımız kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Kuzey Kıbrıs’ta yaz. kış turizm bitmemektedir. Kışları yoğunlaşan Kongre ve Organizasyonlar için Kıbrıs Havalimanı Transfer firmamız, kişi sınırı olmadan KKTC Transfer hizmetini sizlere sunar. Türkiye’den adamıza gelecek olan kalabalık gruplara hizmet veren Kıbrıs Otobüs Kiralama şirketimizden çok uygun fiyatlar alabilirsiniz. Kıbrıs Otobüs Kiralama ile Ercan Havalimanı oteller transferlerini, Kıbrıs Çevre Turları, şehir içi geziler, akşamları düzenlenen Kongre ve Organizasyon yemeklerine rahat ve konforlu bir şekilde katılabilirsiniz.

Kıbrıs Otobüs Kiralama Firmamız sizlere;

 • Adamıza gelen Derneklerin, kurumların taşıma ve ulaşım hizmetlerini
 • Siyasi Partilerin Kuzey Kıbrıs içerisinde ulaşım ve Kıbrıs Gezi hizmetini
 • KKTC’ye gelen okulların ulaşım ve gezi hizmetlerini ve daha birçok hizmeti sizlere sunmaktadır.
 • Kuzey Kıbrıs Çevre Turlarını (Lefkoşa – Magosa – Güzelyurt – Lefke – Karpaz)

Kuzey Kıbrıs Kongre Turizmi, bayii toplantıları ve organizasyonlar için çok iyi bir tercihtir. KKTC’de 8 büyük tesisin Convention Center ismi altında büyük kongre salonları bulunmaktadır. Toplantı, iş amaçlı adamıza gelen misafirlerimiz Kıbrıs Transfer firmamızdan Kıbrıs Otobüs Kiralama hizmeti aldıklarında, Ercan Havalimanında isminiz, logonuz ile sizleri karşılıyoruz. Profesyonel rehber eşliğinde sizlere otellerinize kadar eşlik ediyoruz. Kongre programınızdan size kalan boş zamanlarınız için Kıbrıs Çevre Turları altında sizlere adamızın güzelliklerini gösterebiliriz.

Kıbrıs Otobüs Kiralama Fiyatlarımız için lütfen rezervasyon formumuzu doldurunuz. En kısa süre içerisinde sizlere Kıbrıs Transfer firmamız tarafında en uygun fiyatlar ile dönüş yapılacaktır.

Kıbrıs Minibüs Kiralama

Kıbrıs Minibüs Kiralama hizmeti 20 kişiye kadar olan gruplar için yapılmaktadır. İş, seyehat, tatil amaçlı KKTC adamıza gelen misafirlerimizin gezilerini rahat, konforlu ve aileleri ile hep beraber olmaları için Kıbrıs Minibüs Kiralama önerdiğimiz hizmetlerimizden birisidir. KKTC Kongre, organizasyon, turistik amaçlı gelen müşterilerimizi havaalanında karşılamak, otellerine kadar eşlik etmek, Kıbrıs adamızın eşsiz güzelliğini, sahillerini, tarihi ve turistik yerlerini sizlere profesyonel rehberler eşliğinde Kıbrıs Turları adı altında göstermek bizim işimizdir. Klimalı ve son model araçlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi kendimize hedef koymuşuzdur. Ulaşım ve taşımacılık işini herkes yapabilir ama kaliteyi, güvenliği, konforu ilk defa geleceğiniz bir ada da almak v bulmak çok kolay olmayacaktır. Yaptığımız işler referansımızdır. Kuzey Kıbrıs’a gelince sıkıntı ve problem çekmek istemezseniz Kıbrıs Minibüs Kiralama firmamızla irtibata geçmenizi öneririz.

Kıbrıs Minibüs Kiralama

Kıbrıs Transfer Araçlarımız

Mercedes_C_180

Mercedes C 180

  • Yolcu: 3
  • Otomatik Vites

kıbrıs transer mercedes vito

Mercedes Vito

  • Yolcu: 7

chrysler-300-limuzin

Limuzin

  • Yolcu: 8

toyota coaster

Toyota Coaster

  • Yolcu: 20

kıbrıs otobüs kiralama

Neoplan

  • Yolcu: 48-50-52

 

Kıbrıs Otobüs ve Minibüs Kiralama hizmeti almak isteyen misafirlerimiz aşağıdaki formu doldurup, firmamızdan en uygun fiyatları alabilirler. Kişi sayısını ve Kıbrıs Otobüs Kiralama hizmetini nereden nereye almayı belirtirseniz Kıbrıs Transfer firmamız sizlere KKTC’nin en uygun fiyatlarını sunacaktır.

Geliş Tarihi
Dönüş Tarihi
Ad-Soyad
Email
Telefon Numarası
Nereden-Nereye
Uçuş Kodu ve Hava Yolu
Kişi Sayısı
Soru?