Kıbrıs Taksi

Kıbrıs Taksi

Kıbrıs Taksi hizmetimiz misafirlerimizin Ercan Havalimanına gelmeden bizler ile iletişime geçip, kendilerini havaalanında özel olarak karşılamamızdır.  Web sitemizden online rezervasyon yapan misafirlerimiz uçak geliş saatini bizlere bildirdiklerinde, Kıbrıs Taksi bünyemizde çalışan arkadaşımız misafirimizin uçak iniş saatinde kendisini Ercan Havaalanında karşılar. Gelecek uçaklar web ortamından takip edilmektedir. Uçağınızın rotar yapması gibi durumlar göz önünde bulundurulur ve takip edilerek uçak iniş saatinizde karşılanırsınız.
Kıbrıs Taksi Transfer Girne, Magosa, Lefkoşa ve herbölgedeki otellere veya gitmek istediğiniz yere hizmet sunmaktadır. Rezervasyon sırasında kredi kartı bilgileri, havala, eft ve kapora bazı durumlar haricinde istenmemektedir.  Kıbrıs Transfer firmamız siz misafirlerimize Kıbrıs Minibüs Kiralama, Kıbrıs Otobüs Kiralama, Kıbrıs Taksi, Kıbrıs Lüks Araç Kiralama hizmetlerini siz misafirlerimize en profesyonel bir şekilde sunmaktadır.

Kıbrıs Taksi Ücretleri

Kıbrıs Taksi Ücretleri kalitenin adresi olan, hizmette kusur etmeyen ve KKTC’de en uygun fiyat ve hizmet veren Kıbrıs Transfer firmamızdan alınır. KKTC Transfer firmamız Kuzey Kıbrıs Transfer isteyen misafirlerimizin sıkıntılarını, akıllarında ki soruları profesyonel ekip arkadaşlarımız ile çözmektedir. Yavru vatan Kıbrıs’a gelip nerden nereye nasıl gideceğinizi, tarihi ve turistik yerlerimize nasıl ve kiminle gideceğinizi sizler için planlayıp sizlere Kıbrıs Transfer uygun fiyatlarımızı sunalım. Çok uygun fiyatlara adamızın bütün güzelliklerini Kıbrıs Çevre Turlarımız ile işinin en iyi olan rehberler ile gezdirelim. Sizin yapmanız gerek sadece formumuzu doldurup bize ulaşmasını sağlamaktır.

Kıbrıs Transfer
Kıbrıs Ulaşım
Ercan Havalimanı Transfer
Kıbrıs Havaalanı Transfer
Kıbrıs Eğlenceleri
Kıbrıs taksi kiralama
Kıbrıs taksi ücreti hesaplama
Kıbrıs Taksi Transfer
Kıbrıs Lüks Araç Kiralama
Kıbrıs Otobüs Kiralama
Kıbrıs Çevre Turları