Kıbrıs Transfer

Kıbrıs Transfer şirketimiz son yıllarda ada genelinde gelişmekte olan turizm, Kongre, Organizasyon, Kıbrıs Çevre Turları, şehirler arası ulaşım alanında kendisini geliştirmiş ve bünyesinde bulunan araçları büyütmüştür. Ada genelinde yerli ve yabancı turistlere hizmet vermekteyiz. KKTC’ye Kongre Turizm amaçlı gelen misafirlerimize Ercan Havaalanından otellerine ve boş günlerinde Kıbrıs Çevre Turları yaparak, hoş ve keyifli zamanlar geçirmelerini sağladık. Kıbrıs Otobüs Kiralama ve Kıbrıs Limuzin Kiralama hizmetlerimiz ile önemli sanatçı ve gruplarla çalışmış olan firmamız, başarının ve güvenirliğin adresidir.

KKTC - Kıbrıs transfer

Kıbrıs Transfer

kibristransferim.com Kıbrıs Transfer firmamız KKTC’de siz misafirlerimizin ulaşımlarını kolaylaştırmak amacı ile çalışan en iyi firmalardan birisidir. Kuzey Kıbrıs’ta ulaşımda sıkıntı bulunduğu için adaya gelen misafirlerimize transfer seçeneklerini sunup, istedikleri gibi, istediklere yerlere transferlerini gerçekleştirmekteyiz. Ercan Havalimanı bölgesinde başlayan transferlerimiz adanın her köşesine kadar hizmet vermektedir. Kıbrıs Havaalanı Transfer firmamız misafirlerimizi ercan havalimanı çıkış kapısında isimleri ile karşılar, özel otoparkımızda bulunan seçmiş oldukları araçlarımızda transferlerini gerçekleştiririz.
Ercan Havalimanı Transfer hizmetimiz Vip misafirlerimiz için vip araçlarımız binek, vito, limuzin seçeneklerimiz bulunmaktadır. Binek sedan araçlarımız 3 kişi kapasiteli son model mercedes araçlarımız olup, konforu bulabileceğiniz hizmetimizdir. 4 ve 7 kişi için Yüksek donanımlı, eğitimli şoförlü Vip minibüsümüz Mercedes vitolarımız Kıbrıs Transfer bünyemizde bulunmaktadır. 8 ve 14 kişi için Mercedes Splinter, 15 – 25 kişi için minibüslerimiz ve 25 kişi üzerine bakımlı son model otobüslerimiz Kıbrıs Transfer ‘de bulunmaktadır.

Kıbrıs Transfer Firmaları

Kıbrıs Transfer firmaları, Kıbrıs Araç Kiralama firmamızdan şoförlü araç kiralama yada son model araçları günlük, haftalık ve aylık olarak kiralayabilirsiniz. Kıbrıs Kiralık Araç ulaşımınızı, gezmek istediğiniz yerleri daha kısa sürede, KKTC Transfer ile keyifli gezmenizi sağlar. Kibris Transfer olarak sizlere Ercan Havalimanından otellerinize kadar rahat, konforlu bir seyehat geçirmenizi hedeflemekteyiz. Ercan Havaalanı Kıbrıs ta bulunan tek havalimanıdır. Türkiye’den ve yurtdışından gelen uçaklar bu havaalanına iniş yaparlar. Kıbrıs Transfer hizmetimiz Ercan Havalimanına gelen misafirlerimizin alandan çıkınca taksi arama derdini ortadan kaldırır. Kıbrıs Transfer ve Kıbrıs Otobüs Kiralama için Rezervasyonlu çalışan firmamız sizin uçak iniş saatinizde Ercan Havaalanında sizi isminizle karşılamak için bulunur. Kıbrıs Vip Transfer Fiyatlarımız adanın en uygun fiyatlarına sahiptir. Ucuz Kıbrıs Transfer hizmeti alıp yarı yolda kalmamanız ve sonradan sizlere daha fazla ücretler ödememeniz için lütfen önce bizler ile irtibata geçiniz.

Kıbrıs Vip Transfer

Kıbrıs Vip Transfer hizmetini alan misafirlerimiz Ercan Havalimanında isimleri ile özle olarak karşılanıp, kişi sayısına göre seçmiş oldukları araçları ile istedikleri yerlere rahat, güvenilir, konforlu bir sekilde giderler. Mercedes Vito, Mercedes Sprinter araçlarımız Kıbrıs ViP Transfer hizmeti için kullandığımız son model ve marka araçlarımızdır.