KKTC Araç Kiralama

Toplu taşıma hizmeti fazla olmayan Yavru vatan KKTC’de tarihi ile zengin,  plajları ve yeşilliği ile ünlü yerleri Nice Day KKTC Araç Kiralama dan kiraladığınız araçlarınız ile doyasıya rahatça gezebilirsiniz.  Nice Day KKTC Araç Kiralama nın sizlere bir telefon yada bir rezervasyon kadar uzakta olduğumuzu unutmamalısınız.

KKTC Oto Kiralama firmamızın, KKTC’deki bir çok araç kiralama firmasından her zaman bir adım önde olmamızın sebepleri misafirlerimize verdiğimiz önem, geniş araç filomuz, Nice Day KKTC Araç Kiralama ve ekip arkadaşlarımızın her zaman müşteri memnuniyetine önem vermesidir.

KKTC Araç Kiralama

KKTC Araç Kiralama firmamızda bulunan araçlarımızda, kendi araçlarınızı nasıl güvenli kullanmak istiyorsanız aynı keyfi hissedebilirsiniz. Firmamızda ki araçlarımızın hepsi modelli olup bakımları, servisleri, sigortaları aklınıza takılabilecek her türlü kontrolü titiz bir şekilde yapılmaktadır. Size sadece aracınızı Kıbrıs Rent a Car firmamızdan  kiralayıp Ercan Havaalanında sizi bekleyen  ekip arkadaşlarımızdan teslim alıp, güzel Kıbrıs’ımızı keyif dolu anlara yaşayarak gezmek kalıyor.

KKTC Kiralık Araç en uygun fiyatlı araçlarımız ile siz misafirlerimizin he zaman yanında. KKTC Rent a Car firmamızın ilk hedefi maddiyattan önce siz misafirlerimize en uygun aracı sizlere önermek ve tatiliniz süresince rahat olmanızı sağlamaktır. Araçlarımız Ekonomik, 7 kişilik aile ve lüks araçlarımız ve transfer araçlarımız bulunmaktadır.

Kıbrıs Araç Kiralama konusunda güvenilir, lider firmalarından biri olan Nice Day KKTC Araç Kiralama, uygun ödeme koşulları (ister nakit, ister kredi kartı ile araç teslimatında ödeme), KKTC’de ulaşım sıkıntısı yaşamadan iş seyehatinizi ve tatilinizi geçirmenizi hedefler. Yapılan rezervasyonlar sonucu Nice Day Kıbrıs Oto Kiralama ekip arkadaşlarımız sizleri Ercan Hava Limanından karşılayarak, Ercan Havalimanı Oto Kiralama otoparkımızda sizinle yapacağı araç kiralama sözleşme ile aracı sizi zaman kaybettirmeden teslim edip, tatilinize başlamanızı sağlar.

KKTC’ye ilk defa gelen misafirlerimiz dilerse Nice Day KKTC Araç Kiralama firmamızdan ücretsiz olarak KKTC Yol Haritası nı temin edebilirler. Bu sayede gitmek istedikleri yerlere, ya da harita üzerinde bulunan görülmesi gereken yerleri rahatça dolaşırlar. Firmamız siz misafirlerimize navigasyon imkânı da sağlamaktadır. Navigasyon kullanmak isteyen misafirlerimizin en büyük avantajı yol haritasının yanı sıra KKTC bulunan sabit radar kameralarının yerlerini önceden bilip, her hangi bir cezai işlem görmemeleridir.

Nice Day KKTC Araç Kiralama firmamızı seçtiğiniz için siz misafirlerimize teşekkür ederiz…