Lefkoşa Rent a Car

 

Nice Day Kıbrıs Lefkoşa rent a car firmamız sizlere Kıbrıs’ın her bölgesinde hizmet vermektedir. Lefkoşa Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin başkenti olması sebebiyle, üniversitelerin bulunması, tarihi yerlerin olması sebebiyle oldukça çok ziyaret edilen bir bölgedir. Lefkoşa Ercan havaalanına 23 km uzaklıkta bululmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın fazla olmamasından dolayı, eğer Lefkoşa bölgesine gelecekseniz Kıbrıs Lefkoşa Rent a car hizmetimizden araç kiralayabilirsiniz.

Lefkoşa Rent a Car

Lefkoşa hem Türk tarafının hemde Güney Rum kesiminin ortak başkentidir. Lefkoşa’da çok sayıda tarihi yerler, üniversiteler, askeri karargâhlar ve Kıbrıs Mutfağı deneyebileceğiniz birçok yer bulunmaktadır. Lefkoşa Rent a Car ile Lefkoşa’da Osmanlı mimari tarzının en güzel örneklerini görebilirsiniz. Nice Day Kuzey Kıbrıs Araç Kiralama firmamız Lefkoşa’da konaklayan ya da Ercan havaalanı araç kiralama hizmeti almak isteyen misafirlerimiz için ücretsiz olarak araç teslimatı yapmaktadır.

Kuzey Kıbrıs genelinde en çok Lefkoşa bölgesinde sabit radarlı hız kameraları bulunmaktadır. Bu kameralar hakkında bilgiyi Nice Day Kıbrıs Lefkoşa Rent a Car firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımızdan ya da Kuzey Kıbrıs Trafik Cezaları bölümümüzden alabilirsiniz.

Kıbrıs Araç Kiralama firması olarak misafirlerimize en uygun araç kiralama hizmeti vermeye çalışmaktayız. Lefkoşa’daki her otele ve istediğiniz yere ücretsiz olarak araçlarınızı bir telefon ya da Kıbrıs Oto Kiralama sitemizden yaptığınız rezervasyonlar sonrasında getirmekteyiz ve yine aynı şekilde isteğiniz yerden araçları geri almaktayız. Son model ve marka araçlarımız ile Kıbrıs Lefkoşa Rent a Car olarak başarılarımızı sizler ile devam ettirmekte, sizlere ekonomik, aile (7 kişilik), lüks araçlarımız ile Kıbrıs Araç Kiralama olarak hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın teslimattan önce bakımlarını ve her türlü temizliğini yaptırmaktayız.

Lefkoşa Rent a Car dan kiralanan otolar ile Kıbrıs Çevre Turları nda bulunan Büyük Han, Selimiye Camii, Girne Kapısı, Mevlevi Tekkesi, Dikilitaş Meydanı, Surlar içi bölgesi, Güney Rum Kesimini görebileceğiniz parkımızı, Binbaşı Nihat İlhan’ın evinin Rum çeteleri tarafından saldırıya uğrayan ve korkunç olayların yaşandığı Barbarlık Müzesini Kıbrıs Kiralık Oto araçları ile gezebilirsiniz. Nice Day Kıbrıs Rent a Car firmamızla kalın, araçsız kalmayın…